Don Carlos Marbella Beach

  • 135 m²
  • 3 ložnice
  • 2 koupelny

Hosté města Marbella si budou užívat pobyt v apartmánu Don Carlos Marbella Beach.

Pláž Cabopino je 3 km od apartmánu Don Carlos Marbella Beach, zatímco autobusové nádraží Rotonda Don Carlos je vzdáleno 5 minut chůze. Toto ubytování se nachází 4 km od Golfový klub La Siesta. Několik restaurací jako Elviria Restaurante a Truffles se nachází 650 metrů od apartmánu Don Carlos Marbella Beach.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Don Carlos Marbella Beach
Oleholidays 113 Romana Playa Junto Al Mar
Cena pouze pro mobilní zařízení

Oleholidays 113 Romana Playa Junto Al Mar

7.2
Dobrý 8 recenzí
78 m od ubytování
USD 116 USD 104
za noc
Elviria Luxury & Relaxation , With Sea Views
Cena pouze pro mobilní zařízení

Elviria Luxury & Relaxation , With Sea Views

9.3
Výjimečný 4 recenze
85 m od ubytování
USD 159 USD 143
za noc
Romana Beach Retreat
Cena pouze pro mobilní zařízení

Romana Beach Retreat

9.0
Výjimečný 1 recenzi
121 m od ubytování
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Malaga
    44 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi v pokojích

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Možnosti stravování

    • Venkovní jídelní kout

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Sedací kout
    • Šatna
    • Patio
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 18:00
    Odhlášení: od 08:00 do 11:00
    Číslo licenceCTC 2023266128
    Často kladené otázky
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Don Carlos Marbella Beach apartmán?
      Cena pronájmu apartmán Don Carlos Marbella Beach apartmán je 245 €.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Don Carlos Marbella Beach?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Don Carlos Marbella Beach patří restaurace Elviria Restaurante a El Barracon de las Tapas, které se nacházejí jen asi 11 minut chůze.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Malaga
    44 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Don Carlos Marbella Beach

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít